Интернет-магазин ScrapUA. Товары для скрапбукинга и открыток ручной работы

 

 

Ласкаво просимо до інтернет-магазину товарів для скрапбукінгу "ScrapUA.com"! Магазин працює у воєнному стані. Дуже просимо вибачення за наявність росмови на сайті, у нас більше 40 тисяч позицій, ми все ще працюємо над перекладом

admin

Ласкаво просимо до інтернет-магазину товарів для скрапбукінгу "ScrapUA.com"!

     Багатьом відома фраза однієї героїні англійської казки: "Щоб залишатися на місці, треба бігти, а щоб рухатися вперед, треба бігти ще швидше":)... Саме зараз у наші дні, під час інтернету та інформаційних технологій, швидкість цього безперервного бігу стрімко зростає. Ми часом упускаємо важливе і головне, втрачаємо і самі губимося в цій повсякденній метушливій гонці.

    Зменште темп, переведіть дух, погляньте в себе, адже обов'язково всередині Вас є бажання, а часом, навіть, потреба відволіктися від матеріального, зупинити поточний момент, радіти йому, радіти можливості створювати і творити... Нехай це буде листівка або сторінка з фото у подарунок хорошій людині, але це буде подарунок, якого не купити, адже хіба можна купити частинку вашої душі, вашого тепла, енергію ваших рук, яка передається вашим роботам.

     Якщо ви колись захоплювалися якимось рукоділлям, чи то вишивка чи в'язання, декупаж чи вітражний розпис, чи будь-який інший вид творчості, скрапбукінг має 99% шансів підкорити ваше серце та зайняти у вашому житті почесне місце нового улюбленого хобі:). Але навіть якщо Вам ще не довелося спробувати нічого такого, і, припустимо, ви вважаєте, що художник із вас ніякий, а всередині Вас нудиться і рветься назовні почуття краси, яке обов'язково є у кожної людини, то це хобі для Вас!

     Що ж приховує в собі таке на перший погляд слово «СКРАПБУКІНГ»? Походить воно від англійського слова scrapbooking, що складається з двох частин: scrap - вирізка, book - книга. Це рукоділля або навіть творчість, заснована в певну чергу на роботі з папером, яка полягає у створенні альбомів із оформленими фотографіями. Це можуть бути альбоми про день весілля - альбоми про love story, альбомчики на дитячу тему про дівчаток та клопчиків, в яких можуть міститися замітки про їхні перші успіхи та маленькі, але важливі досягнення, альбоми на тему відпочинку та подорожі, що зберігають не тільки фото, але й різні квитки та пам'ятні листочки, які будуть нагадувати атмосферу вашої поїздки, та багато інших.

     Крім створення альбомів у скрапбукінгу виділився цілий величезний напрямок - кардмейкінг, що також походить від англійського слова "cardmaking" і означає виготовлення листівок ручної роботи.

     Але і це ще не всі грані скрапбукінгу! Він росте і розвивається, і знаходить собі місце і в оформленні фоторамок, виготовленні скриньок ручної роботи, творчій упаковці подарунків, створенні блокнотів ручної роботи, блокнотів-історій успіхів, альбомів про рідне місто, і, нарешті, навіть у декоруванні навколишніх предметів інтер'єру (так званий альтерскрап).

     Саме тому, враховуючи все різноманіття та можливості цього чудового виду творчості, тільки торкнувшись його, ви не захочете про нього забути:). Скрапбукінг захоплює, він проникає у вашу душу, витісняючи з неї рутину, він стає не просто хобі, а частиною вашого життя, яке приносить радість вам та близьким людям. Впустіть скрапбукінг, і ви самі здивуєтеся, як почнете помічати красу в звичайнісіньких і звичайних речах.

Дива доступні кожному!

 

Добро пожаловать в интернет-магазин товаров для скрапбукинга "ScrapUA.com"!

    Многим известна фраза одной героини английской сказки: "Чтобы оставаться на месте, нужно бежать, а чтобы двигаться вперед, нужно бежать еще быстрее":)...Как раз сейчас в наши дни, во время интернета и информационных технологий, скорость этого непрерывного бега стремительно растет. Мы порой упускаем важное и главное, теряем и сами теряемся в этой повсевдневной суетливой гонке.

   Сбавьте темп, переведите дух, взгляните в себя, ведь обязательно внутри Вас ждет своего часа желание а порой даже  потребность отвлечься от материального аспекта, остановить сейчас же и здесь это прекрасное мгновение настоящего, радоваться ему, радоваться возможности создавать и творить... Пусть это будет открытка или страничка с фото в подарок хорошему человеку,  это будет подарок, которого не купить, ведь разве можно купить частичку вашей души, вашего тепла, энергию ваших рук, которая передается вашим работам.

    Если вы когда-то увлекались каким-нибудь рукоделием, будь то вишивка или вязание крючком, декупаж или витражная роспись,  или любой другой вид творчества, скрапбукинг имеет 99% шансов покорить ваше сердце и занять в вашей жизни почетное место нового любимого хобби:). Но даже если Вам еще не довелось попробовать ничего такого, и, допустим, вы считаете, что художник из вас никакой, а внутри Вас томится и рвется наружу чувство красоты, которое обязательно есть в каждом человеке,  то это хобби для Вас!

    Что же скрывает в себе такое на первый взгляд труднопроизносимое слово "СКРАПБУКИНГ"?  Произошло оно от английского слова scrapbooking, состоящего из двух частей: scrap - вырезка, book - книга.  Это рукоделие или даже творчество, основанное в певую очередь на работе с бумагой, которое заключается в создании альбомов с оформленными фотографиями. Это могут быть альбомы про день свадьбы - альбомы о love story, альбомчики на детскую тему о малышах и малышках, в которых могут содержаться заметки про их первые успехи и маленькие, но важные достижения, альбомы на тему отдыха и путешествия, хранящие не только фото, но и различные билетики и памятные листики, которые будут напоминать атмосферу вашей поездки, и многие другие.

    Кроме создания альбомов в скрапбукинге выделилось целое огромное направление - кардмейкинг, что также произошло от английского слова "cardmaking" и означает изготовление открыток ручной работы.

    Но и это еще не все грани скрапбукинга! Он растет и развивается, и находит себе место и в оформлении фоторамок, изготовлении шкатулок ручной работы, творческой упаковке подарков, создании  блокнотов ручной работы, блокнотов-историй успехов, альбомов о родном городе, и, наконец, даже  в декорировании окружающих нас предметов интерьера (так называемый альтерскрап).

    Именно поэтому, учитывая все многообразие и возможности этого замечательного вида творчества, только прикоснувшись к нему, вы не захотите о нем забыть:). Скрапбукинг захватывает, он проникает в вашу душу, вытесняя из нее рутину, он становится не просто хобби, а частью вашей жизни, приносящей радость вам и близким людям. Впустите скрапбукинг, и  вы сами удивитесь, как начнете замечать красоту в самых обыденных и простых вещах.

Чудеса доступны каждому!
 

Квіти еустоми Айворі, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfr-068
8.00 грн.
Квітка сливи волошкова з фіолетовим, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfch-038
5.00 грн.
Квітка сливи рожева з білим, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfch-039
5.00 грн.
Квітка сливи молочно-біла, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfch-040
5.00 грн.
Квітка сакури біла з блакитним, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfch-035
6.00 грн.
Квітка сакури біла з ніжно-рожевим, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfch-032
6.00 грн.
Квітка сакури біла з лимонним, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfch-031
6.00 грн.
Набір квітів сакури білі, 6 шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfch-018
63.00 грн.
Набір квітів черешні, небесно-блакитні, 6 шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfch-044
42.00 грн.
Набір квітів черешні, аквамаринові, 6 шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfch-045
42.00 грн.
Набір квітів черешні, рожеві, 6 шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfch-048
42.00 грн.
Набір квітів черешні, ніжно-рожеві, 6 шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfch-049
42.00 грн.
Набір квітів черешні, айворі, 6 шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfch-050
42.00 грн.
Набір квітів черешні, білі, 6 шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfch-051
42.00 грн.
Квітка магнолі темно червона, 1 шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfo-097
6.00 грн.
Квітка магнолії біла, 1 шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfo-093
6.00 грн.
Букет дзвіночків карпатських, колір Кремовий з сіро-блакитним, 6 шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfo-130
42.00 грн.
Букет дзвіночків карпатських, колір Аметистовий, 6 шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfo-132
42.00 грн.
Букет дзвіночків карпатських, колір Рожевий, 6 шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfo-133
42.00 грн.
Букет дзвіночків карпатських, колір Айворі, 6 шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfo-134
42.00 грн.
Квітка клематису жовта, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfo-111
10.00 грн.
Квітка клематису світло-фіолетова, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfo-113
10.00 грн.
Квітка клематису персикова, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfo-115
10.00 грн.
Квітка клематису молочно-білий, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfo-117
10.00 грн.
Квітка півонії блакитна, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfo-106
10.00 грн.
Квітка півонії персикова з рожевим, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfo-108
10.00 грн.
Квітка півонії кремова з світло-рожевим, 1шт, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FDfo-109
10.00 грн.
Набір картинок для вирізання Letters of love 20х20см, ТМ Фабрика Декору - ScrapUA.com
FD-02001F
8.00 грн.
Набір картинок для вирізання Птахи 30,5х30,5 см, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FD-02523
10.00 грн.
Набір картинок для вирізання Фрукти 30,5х30,5 см, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FD-02524
10.00 грн.
Набір картинок для вирізання Фрукти екзотичні 30,5х30,5 см, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FD-02525
10.00 грн.
Набір картинок для вирізання Peony garden 20х20 см, ТМ Фабрика Декора - ScrapUA.com
FD-02109F
8.00 грн.